Witam na moim blogu

Mam na imię Igor. Mam 10 lat. Od rodziców dostałem sporą kolekcję pocztówek z całego świata, zaczynała ją zbierać jeszcze moja babcia.

Postanawiałem zbierać pocztówki tematyczne oraz z miejsc, które odwiedziłem i będę dane miejsca opisywał. Na razie zwiedzam Polskę z rodzicami i z siostrą. Lubimy zwiedzać miejsca niedostępne i nieoczywiste ;)

W mojej kolekcji są pocztówki, na których są np.:

- pocztówki związane z piłką nożną (szczególnie Euro, stadiony na świecie oraz piłkarzy). Jestem fanem Pogodni Szczecin oraz kocham zagraniczny klub FC Barcelona, a moim ulubionym piłkarzem jest oczywiście Lionel Messi.

- zbieram pocztówki z kategorii wieże (np. telewizyjne, latarnie, wieże kościołów), wiatraki

- stare samochody, motory, tramwaje, trolejbusy, samoloty, pociągi,

- pocztówki z muzeów komunikacji, pocztówki ze stacjami paliw,

- pocztówki z ciekawych znanych miejsc na świecie (Big Ben, Wieża Eiffla, Krzywa Wieża w Pizie, Statua Wolności, Biały Dom, Kreml i itd. ) oraz pocztówki związane ze Szczecinem.

wtorek, 13 grudnia 2016

#113 Poszerzam horyzonty - tworzę kanał na YouTubi'e

Niedawno pod postami znajdowało się parę komentarzy dlaczego nie publikuje postów. Od mniej więcej miesiąca prowadzę swój kanał na YouTubie, dlatego chciałbym Cię tam zaprosić.

To są moje filmy na YouTubie: jeden to "Jeż z Pogodna", a drugi to "Opening Paczek od PANINI#3" z gry World of Tanks. Będzie również o czołgach z II Wojny Światowej, samolotach z klocków Cobi. Pokażę także makietę, którą buduję razem z moim tatą. Jej tematem będzie bitwa o Szczecin. Zapraszam do oglądania.
Mój kanał na YouTubie
https://www.youtube.com/channel/UCoTzs-HdCDrhPl24X4SCqNQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz